Nieplanowane przestoje to dodatkowe obciążenie finansowe Twojej firmy. Wynikające z przestojów opóźnienia w dostawach wydłużają czas oczekiwania na realizację zamówienia. Mogą nawet prowadzić do utraty klienta.

Niezbędny jest sprawny system wsparcia dla wykorzystywanych w firmie rozwiązań programowych i technologicznych. Dlatego też zaprojektowaliśmy dla Państwa niezawodny system Opieki technicznej nad programem NCSIMUL. W ramach tej pomocy dajemy niezawodne narzędzia, skracające drogę do sukcesu. Udzielamy niezbędnych wskazówek, sugestii i porad. Wsparcie techniczne NCSIMUL to komfort pracy z naszym oprogramowaniem.

Pakiet wsparcia technicznego

Obsługa klienta

Bezpośredni kontakt z naszym doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem pomocy technicznej. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zasugerujemy najlepsze rozwiązania zaistniałych problemów. Portal społeczności klienta daje odpowiedzi na podstawowe pytania FAQ. Umożliwia także sprawdzenie statusu zgłoszonego problemu.

Wsparcie on-line

Za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego można bezpośrednio do nas kierować zapytania i sugestie związane z WORKNC. Nasi specjaliści zapewniają profesjonalną i szybką odpowiedź.

Wsparcie telefoniczne

W przypadku konieczności uzyskania niezwłocznej pomocy technicznej – udostępniamy bezpośredni kontakt telefoniczny do Działu pomocy technicznej. Nasi specjaliści szybko uporają się z problemami.

Pomoc zdalna przez GoToAssist

W przypadku bardziej złożonych problemów – zalecamy i umożliwiamy realizację pomocy technicznej zdalnie. Pomoc jest udzielana w czasie rzeczywistym, zaraz po skontaktowaniu się z naszym specjalistą. Nawiązane połączenie z komputerem klienta pozwala na bezpośrednie zapoznanie się z problemem i szybką realizację pomocy technicznej. Dzięki temu oszczędzają Państwo czas.

opieka techniczna
opieka techniczna informacje

Korzyści

Aktualizacja oprogramowania

Klientom z subskrypcją regularnie przekazujemy najnowsze aktualizacje oprogramowania. W ten sposób zapewniamy najwyższy poziom funkcjonalności użytkowanych systemów.

Rozwój oprogramowania

Zostań czynnym członkiem społeczności użytkowników WORKNC! Pomóż nam w jego rozwoju. Przekaż swoje sugestie i pomysły odnośnie funkcjonalności.

Ochrona licencji przed nieautoryzowanym dostępem

W przypadku kradzieży, przypadkowego uszkodzenia lub pożaru – zapewniamy wymianę Twojego klucza sprzętowego i licencji oprogramowania.

Konferencje użytkowników

Organizujemy i informujemy o seminariach, targach i konferencjach. Dajemy możliwość wymiany swoich pomysłów z innymi profesjonalistami.

Masz wątpliwości? - Uzyskaj więcej informacji!
WIĘCEJ INFORMACJI